Program Afiliacyjny

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.29.3″ background_color=”#FCFAF7″][et_pb_row _builder_version=”4.3.4″][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.3.4″][et_pb_text _builder_version=”4.4.2″ text_font_size=”15px” header_font=”|700|||||||” header_font_size=”40px” text_orientation=”center” hover_enabled=”0″]

Program Afiliacyjny

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][et_pb_row _builder_version=”4.0″][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.0″][et_pb_text _builder_version=”4.4.2″ text_text_color=”#000000″ hover_enabled=”0″]Zarabiaj na polecaniu przez program afiliacyjny Webepartners! Wyobraź sobie: jesteś na wakacjach, relaksujesz się na egzotycznej plaży, a środki wpływają na Twoje konto, mimo iż od tygodnia nie dotykałeś klawiatury komputera! Tak działają programy afiliacyjne – zarejestruj się na Webepartners, aby zarabiać na polecaniu produktów od Postive Prints.

Łatwy sposób dorobienia do domowego budżetu, w zasięgu ręki. Jeśli jesteś autorem bloga, profilu na Instagramie lub kanału na YouTubie, ten sposób zarabiania jest stworzony dla Ciebie! Wystarczy, że zarejestrujesz się do programu, wygenerujesz link, a następnie zamieścisz go na swoim kanale (lub kilku kanałach). Każde kliknięcie zakończone zakupem daje Ci 8% prowizji od sprzedaży. .

Jak to działa? Do programu dołączyć może każdy. Spróbuj nawet, jeśli nie jesteś popularnym influencerem 😉 Dołącz do programu za pomocą kilku kliknięć – instrukcja jak stać się partnerem w programie dostępna jest TUTAJ. Rejestracja zajmuje zaledwie kilka minut, więc już tego samego dnia możesz podzielić się linkiem ze swoimi obserwatorami lub znajomymi.

Polecaj Positive Prints Jeśli tak jak my, uważasz, że plakaty od Positive Prints to idealny pomysł na prezent lub świetna pamiątka na wiele okazji, zacznij zarabiać na polecaniu. Linki afiliacyjne można nawet wysyłać za pomocą najpopularniejszych komunikatorów internetowych, e-mailem, a nawet przez SMS. Zarejestruj się bezpośrednio w programie: https://webepartners.pl/[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]